🥇 Serwis klimatyzacji Szczecin Bukowo

Od wielu lat zajmujemy się naprawami i serwisem układów klimatyzacji w Państwa samochodach. Zdobyte doświadczenie nie tylko w mechanice, ale też obsłudze wymagających klientów odróżnia nas ceną i jakością od naszych lokalnych konkurentów. Wykonujemy serwisy okresowe oraz naprawy bieżące w najlepszych cenach. Napełniamy klimatyzacje czynnikami R134a (następca R12) i YF123 a w przyszłości także R744. Nie nabijamy instalacji chłodzenia gazem propan butan! Serdecznie Państwa zapraszam na promocyjne zupełnie darmowe ozonowanie* przy całkowitym napełnieniu układu chłodzenia lub naprawie klimatyzacji. Właściciel: Mariusz Niechciał

 • Napełnianie klimatyzacji Szczecin
 • Nabijanie klimatyzacji Szczecin
 • Serwis klimatyzacji Szczecin

Orientacyjny cennik usług

Cena napełnienia klimatyzacji

Ceny uzależnione są od ilości czynnika (gazu) w układzie chłodzenia. Każde auto ma nominalną wartość, która podana jest na naklejcie pod maską, książce serwisowej lub katalogu online.

1 Uzupełnienie czynnika R134 150 PLN + 30PLN/100gr
2 Uzupełnienie czynnika YF123 250 PLN + 120PLN/100gr
3 Wymiana filtrów kabinowych od 10 min. 30-80 PLN
4 Odgrzybianie metodą ozonowania od 20 min. 120 PLN

Rzeczy niemożliwe robimy od ręki

Czas naprawy klimatyzacji

Czas różni się w zależności od modelu i rocznika samochodu. Czym nowsze auto i trudniejsze dostępy do podzespołów układu, tym niestety dłuższy czas serwisowania i naprawy.

1 Sprawdzanie szczelności układu 20-50 min 150 PLN
2 Wymiana sprężarek klimatyzacji od 1 godz. 250 PLN
3 Diagnoza systemów klimatyzacji od 20 min. 40-1000 PLN
4 Wymiana skraplacza klimatyzacji Indywid. 150-400 PLN

Na cuda trzeba chwilę poczekać

Newsy motoryzacyjne które warto przeczytać

Ciekawe artykuły
o klimatyzacji samochodowej.


Warto przeczytać aby uniknąć usterki, zadbać o swoje zdrowie, czy nie dać się oszukać przy kupnie samochodu z klimatyzacją jedynie "do nabicia".

Część osób nie zdaje sobie sprawy, że klimatyzacji powinno się używać także w zimie sterując temperaturą i w ten sposób wyprowadzać wilgoć z topniejącego pod butami śniegu...

ZUPEŁNIE DARMOWE OZONOWANIE KLIMATYZACJI

Czy coś można dostać za darmo? TAK! Wystarczy naprawić u nas klimatyzację...


Zakres warsztatu na ul. Obotryckiej 14Bw Szczecinie

 
1Odgrzybianie klimatyzacji
Nasz serwis oferuje profesjonalne i kompleksowe odgrzybianie klimatyzacji – zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie swoich pasażerów!

Z czasem w każdym układzie klimatyzacyjnym mogą zacząć rozwijać się drobnoustroje, w tym groźne bakterie, grzyby i pleśnie, a także wirusy, które każdorazowo, po uruchomieniu klimatyzacji, przedostają się do wnętrza pojazdu, powodując schorzenia układu oddechowego – alergie, astmę, a nawet zapalenia płuc.

W naszym serwisie klimatyzacji w Szczecinie oferujemy fachową obsługę taką jak odgrzybianie klimatyzacji. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i preparatami pozwalającymi nam na szybkie i skuteczne pozbycie się problemu.

Najczęściej stosujemy metodę ozonowania, która pozwala na błyskawiczne zlikwidowanie niekorzystnych dla zdrowia człowieka drobnoustrojów. Po wykonaniu ozonowania klimatyzacja jest znów całkowicie bezpieczna!

W razie dodatkowych pytań dotyczących odgrzybiania klimatyzacji pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Odgrzybianie klimatyzacji – Szczecin – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Odgrzybianie klimatyzacji Szczecin


Klimatyzacja w Twoim samochodzie wydziela nieprzyjemny zapach? W takim przypadku warto odwiedzić nasz serwis klimatyzacji w Szczecinie i skorzystać z usługi odgrzybiania klimatyzacji.

W układzie klimatyzacji stale osadzają się różne zanieczyszczenia i wilgoć. Nieczyszczone przewody klimatyzacyjne oraz inne komponenty układu stają się wówczas idealnym miejscem do rozwoju groźnych drobnoustrojów – grzybów, a także bakterii i wirusów, które są groźne dla zdrowia człowieka.

Nasz serwis klimatyzacji działający w Szczecinie zajmuje się profesjonalnie i kompleksowo odgrzybianiem klimatyzacji. Wykorzystujemy metodę ozonowania, a także inne metody dezynfekcji, dzięki czemu układy klimatyzacji w pojazdach naszych klientów są w pełni bezpieczne.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z usługą odgrzybiania klimatyzacji w naszym serwisie w Szczecinie pozostajemy stale do dyspozycji. Prosimy o kontakt telefoniczny lub on-line.

Odgrzybianie klimatyzacji Szczecin – zapraszamy do skorzystania z oferty w naszym serwisie klimatyzacji!
2Klimatyzacja samochodowa
Specjalność naszego serwisu to klimatyzacja samochodowa. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę w Szczecinie w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nasz serwis klimatyzacji w Szczecinie

oferuje pełną gamę usług dla właścicieli samochodów osobowych, dostawczych i nich pojazdów wyposażonych w układy klimatyzacji.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje:
• przeglądy klimatyzacji
• sprawdzanie szczelności i skuteczności działania układów klimatyzacji,
• nabijanie klimatyzacji wysokiej jakości czynnikami chłodzącymi,
• wymianę komponentów, w tym filtrów kabinowych (przeciwpyłkowych), kompresorów (sprężarek), przewodów,
• czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji,
• także innego rodzaju usługi serwisowe i naprawcze.

Posiadamy nowoczesne zaplecze do prowadzenia serwisu i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami.

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszą ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Klimatyzacja samochodowa Szczecin – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
3Nabijanie klimatyzacji
Ubytki gazu – czynnika chłodzącego w klimatyzacji należy regularnie uzupełniać, aby znów działała efektywnie i wydajnie. W naszym serwisie oferujemy profesjonalne nabijanie klimatyzacji w Szczecinie – bez przepłacania!

Nasz serwis klimatyzacji w Szczecinie oferuje usługi nabijania klimatyzacji wysokiej jakości gazami – czynnikami chłodzącymi. Po prawidłowym nabiciu klimatyzacja działa skutecznie zarówno latem, jak i zimą.

Nabijamy klimatyzację zgodnie z najnowszymi przepisami unijnymi – w przypadku zastosowania większej ilości czynnika chłodzącego niż 40 gramów dla układu z jednym parownikiem oraz 60 gramów dla układu z dwoma parownikami prowadzimy usługę naprawy klimatyzacji, aby zapewnić jej optymalną szczelność. Dzięki temu nie dochodzi do ponownego ucieczki gazu z układu – to oszczędność pieniędzy i środowiska naturalnego!

W razie dodatkowych pytań związanych z nabijaniem klimatyzacji w samochodach jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Nabijanie klimatyzacji Szczecin – zapraszamy do wybrania naszych usług!

Nabijanie klimatyzacji Szczecin

Chcesz nabić klimatyzację w Szczecinie? Zapraszamy do naszego serwisu klimatyzacji – zapewniamy szybką, skuteczną i tanią obsługę!

Regularne nabijanie klimatyzacji jest kluczowe dla prawidłowego działania tego układu zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Z czasem jakość i ilość czynnika spada, dlatego zalecane jest jego uzupełnienie. W tym zakresie nasz serwis zapewnia kompleksowe usługi dla klientów ze Szczecina oraz z okolicznych miejscowości.

Klimatyzację nabijamy wyłącznie wysokiej jakości gazami – czynnikami chłodniczymi. Dzięki temu układy klimatyzacyjne w samochodach naszych klientów działają skutecznie, sprawnie i są w pełni bezpiecznie.

Wykonujemy również dodatkowe prace serwisowe – usuwanie usterek, wymiana filtrów, czyszczenie klimatyzacji.

Z naszych usług nabijania klimatyzacji w Szczecinie skorzystało już wielu klientów, od których uzyskaliśmy liczne pozytywne opinie – dołącz do ich grona!

W razie dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą zawsze pozostajemy do usług.

Nabijanie klimatyzacji Szczecin – zachęcamy wybrania naszego serwisu klimatyzacji!
4Napełnianie klimatyzacji
Każda klimatyzacja wymaga regularnego napełniania – w naszym serwisie klimatyzacji w Szczecinie można skorzystać z profesjonalnych usług w tym zakresie!

Układ klimatyzacji wymaga zastosowania specjalnego gazu działającego jako czynnik chłodzący. Dzięki niemu można ochładzać albo ogrzewać wnętrza samochodu. Z czasem jednak ilość gazu maleje, na przykład wskutek nieszczelności w układzie klimatyzacji. Wówczas należy napełnić ją ponownie.

Nasz serwis klimatyzacji w Szczecinie zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług napełniania klimatyzacji w samochodach wszystkich marek. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, które pozwala nam na szybkie i sprawne napełnianie klimatyzacji.

W przypadku nieszczelności w układzie klimatyzacji oferujemy również usługi serwisowe – montujemy nowe przewody, kompresory, filtry i inne komponenty w układzie.

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszymi usługami napełniania klimatyzacji samochodowej, zapraszamy do skontaktowania się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania.

Napełnianie klimatyzacji Szczecin – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Napełnianie klimatyzacji Szczecin

Musisz napełnić klimatyzację w swoim samochodzie? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w Szczecinie! Zapewniamy kompleksowe i fachowe usługi w ramach serwisu klimatyzacji w samochodach wszystkich marek – tanio, szybko i skutecznie!

Właściwa jakość i ilość czynnika chłodzącego w układzie klimatyzacji jest kluczowa dla jego prawidłowej pracy przez cały rok.

W naszym serwisie klimatyzacji działającym w Szczecinie zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie napełniania klimatyzacji specjalnymi gazami – czynnikami chłodzącymi.

Usługi świadczymy na bazie obecnie obowiązujących przepisów, wykorzystując wyłącznie dopuszczone do sprzedaży czynniki chłodnicze. Zapewniamy również dostęp do dodatkowych usług, w tym takich jak testy szczelności klimatyzacji, wymiana filtrów, przewodów, kompresorów, czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, pozostajemy całkowicie do dyspozycji.

Napełnianie klimatyzacji Szczecin – zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszego serwisu klimatyzacji!

5Serwis klimatyzacji
Masz problemy z układem klimatyzacji w swoim samochodzie? Skorzystaj z naszego serwisu klimatyzacji w Szczecinie – zapewniamy obsługę zawsze na najwyższym poziomie!

Klimatyzacja w samochodach każdego dnia jest narażona na szereg usterek – właśnie dlatego wymaga regularnych przeglądów i prac serwisowych.

W naszym serwisie klimatyzacji działającym w Szczecinie zapewniamy każdemu z klientów kompleksową, profesjonalną, a także terminową i przystępną cenowo obsługę.

Zapewniamy pełny serwis klimatyzacji, który obejmuje szereg usług, w tym diagnostykę i przeglądy okresowe, wymianę komponentów jak filtr kabinowy (przeciwpyłkowy), przewody klimatyzacyjne, sprężarka (kompresor), czyścimy, nabijamy – uzupełniamy klimatyzację czynnikami chłodzącymi najwyższej jakości i prowadzimy innego rodzaju usługi serwisowe.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami serwisu klimatyzacji zawsze pozostajemy do dyspozycji – prosimy o kontakt telefoniczny albo przez internet.

Serwis klimatyzacji – Szczecin – zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Serwis klimatyzacji Szczecin

Niesprawna klimatyzacja to nie tylko dyskomfort podczas jazdy samochodem, ale również ryzyko poważnych usterek wymagających sporych kosztów, aby je naprawić. Jeśli zauważasz problemy, wybierz nasz profesjonalny serwis klimatyzacji w Szczecinie!

Nasz serwis klimatyzacji w Szczecinie ma wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia kompleksowych usług diagnostyki i naprawy klimatyzacji w samochodach wszystkich marek.

Zapewniamy kompleksowe usługi w tym:
• diagnostyka klimatyzacji
• sprawdzanie skuteczności działania i szczelności układu klimatyzacji
• wymiana części układu klimatyzacji – filtry, przewody sprężarki i inne
• czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji
• napełnianie klimatyzacji – nabijanie czynnikiem chłodniczym
• oraz innego rodzaju usługi

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszymi usługami serwisowania klimatyzacji w Szczecinie, pozostajemy do dyspozycji – zapraszamy do skontaktowania się z nami dogodną drogą, na przykład przez telefon albo on-line.

Serwis klimatyzacji Szczecin – zachęcamy do skorzystania z oferty naszego serwisu!
6System chłodzenia
Usterki dotyczące systemu chłodzenia w samochodzie warto usuwać od razu – w przeciwnym przypadku możemy narazić się na poważne awarie wymagające sporych wydatków, aby je usunąć!

Serwis samochodów w Szczecinie

W naszym serwisie samochodowym oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi obejmujące system chłodzenia w nowszych i starszych samochodach.

Świadczymy usługi takie jak:
• diagnozowanie układów chłodzenia w samochodach,
• przeglądy układów tego rodzaju,
• a także usługi polegające na naprawie i wymianie komponentów oraz płynów eksploatacyjnych – chłodziw w układzie chłodzenia.

Nasz serwis posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dysponujemy rozbudowanym zapleczem i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników – dzięki temu zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Gdy masz dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, pozostajemy zawsze do dyspozycji – zachęcamy do skontaktowania się z naszym serwisem.

Systemy chłodzenia Szczecin – zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe dla układów chłodzenia w samochodach!
7Naprawa klimatyzacji
Twoja klimatyzacja samochodowa nie działa prawidłowo? Skorzystaj z naszych usług serwisowych! Naprawa klimatyzacji w Szczecinie to nasza specjalność od wielu lat. Zapewniamy obsługę zawsze na najwyższym poziomie!

Klimatyzacja nie działa w ogóle? Wydaje dziwne dźwięki? Nie pozwala na regulację temperatury w odpowiednim zakresie? W tych przypadkach potrzebna jest profesjonalna naprawa klimatyzacji

Naprawa klimatyzacji Szczecin

Oferujemy kompleksowe usługi naprawy klimatyzacji w Szczecinie – przeprowadzamy diagnostykę i testy szczelności i skuteczności działania układu, wykonujemy wymianę komponentów (przewody, kompresory, filtry i inne), a także naprawiamy części, gdy jest to możliwe.

Nasz serwis dysponuje nowoczesnym zapleczem i zatrudniamy doświadczonych, posiadających odpowiednie uprawnienia serwisantów, dzięki czemu możemy zapewniać naszym klientom najwyższą jakość usług.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami serwisowymi zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez internet – opowiemy wyczerpująco.

Naprawa klimatyzacji Szczecin – zapraszamy do wybrania oferty naszego serwisu klimatyzacji!
8Ozonowanie klimatyzacji
Klimatyzacja w samochodach wymaga regularnego czyszczenia i dezynfekowania – w przeciwnym przypadku może stać się siedliskiem groźnych dla zdrowia drobnoustrojów.

Właśnie dlatego w naszym serwisie klimatyzacji w Szczecinie oferujemy profesjonalną usługę ozonowania układów klimatyzacji!

Ozonowanie klimatyzacji

Polega na wpuszczeniu do układu ozonu, który znany jest jako skuteczny środek dezynfekcyjny i dezodorujący.

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej przez ozonowanie działa wielostronnie:
• zabija szkodliwe drobnoustroje takie jak bakterie, wirusy, grzyby, w tym też pleśnie, które rozwijają się w układzie
• usuwanie przyjemne zapachy, na przykład zapachy dymu papierosowego, stęchlizny, zapachy po pożywieniu, smarach, benzynie
• neutralizuje alergeny, które pochodzą z roślin

Gdy masz dodatkowe pytania związane z naszą usługą, zawsze pozostajemy do dyspozycji – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub on-line.

Ozonowanie klimatyzacji Szczecin

CZUJESZ NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z KLIMY?

Chroń siebie i rodzinę przed bakterią "Legionella pneumophila" i umów wizytę już dziś...


Naprawiamy, serwisujemy, oraz doradzamy w zakresie mechaniki, chłodzenia i klimatyzacji m.in. klientom posiadającym:

 • alfa-romeo-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • audi-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • bmw-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • chevrolet-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • citroen-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • dacia-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • daewoo-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • dodge-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • fiat-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • ford-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • fso-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • honda-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • hyundai-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • isuzu-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • iveco-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • jaguar-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • jeep-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • kia-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • lada-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • lancia-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • land-rover-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • mazda-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • mercedes-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • mg-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • mini-cooper-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • mitsubishi-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • nissan-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • opel-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • peugeot-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • renault-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • rover-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • saab-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • seat-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • skoda-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • ssang-young-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • subaru-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • suzuki-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • tata-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • toyota-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • trabant-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • volkswagen-serwis-klimatyzacji-szczecin
 • volvo-serwis-klimatyzacji-szczecin