Serwis klimatyzacji

Problemy z klimatyzacją w samochodzie? Nie czekaj, ale już teraz skorzystaj z profesjonalnego serwisu klimatyzacji w Szczecinie!

Klimatyzacja jest dzisiaj standardowym wyposażeniem wielu samochodów. Aby działała sprawnie i nie stanowiła zagrożenia dla kierowcy i dla pasażerów, powinna być regularnie kontrolowana i serwisowana.


Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowej obsługi dotyczącej układów klimatyzacji w samochodach osobowych, dostawczych oraz innych pojazdach wszystkich marek.

W naszym serwisie znajdującym się w Szczecinie można skorzystać z profesjonalnych usług dla układów klimatyzacji – klientom zapewniamy pełne wsparcie w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:
• sprawdzanie skuteczności pracy układów klimatyzacji
• testy szczelności klimatyzacji
• okresowe przeglądy klimatyzacji w pojazdach
• uzupełnianie czynników chłodzących w układach
• czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji – usuwanie drobnoustrojów przez ozonowanie i innymi metodami
• serwis klimatyzacji – wymiana uszkodzonych elementów jak przewody klimatyzacji, sprężarki (kompresory) klimatyzacji, filtry kabinowe – przeciwpyłkowe
• oraz innego rodzaju usługi związane z układami klimatyzacji .

Niezależnie o tego, jakie są przyczyny nieprawidłowej pracy układu klimatyzacyjnego w Twoim samochodzie, zapewniamy kompleksową i fachową obsługę. Pomożemy w każdym przypadku!

Gwarantowana najwyższa jakość usług – bez przepłacania! Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z jakości oferowanych przez nas usług. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, które pozwala nam na prowadzenie usług na najwyższym poziomie – zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami.

Wszystkie naprawy prowadzimy z użyciem najwyższych jakościowo części zamiennych, które kupujemy od sprawdzonych dostawców – dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się o ponowne usterki.

Usługi świadczymy na bazie najnowszych przepisów prawa unijnego. Zatrudniamy wykwalifikowanych serwisantów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do prowadzenia usług serwisowych klimatyzacji. Pozyskujemy czynniki chłodzące wyłącznie z legalnych źródeł i prowadzimy ich prawidłową utylizację, nie powodując zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Naszym klientom zapewniamy jednocześnie bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny usług – zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o kosztach.

Serwis klimatyzacji w Szczecinie – zapraszamy!

Nasz serwis klimatyzacji w Szczecinie jest skoncentrowany na satysfakcji klientów. Do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny, doradzając i zapewniając obsługę na najwyższym poziomie – właśnie dlatego mamy również tak wiele pozytywnych opinii.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami jesteśmy stale do dyspozycji – prosimy o kontakt z naszym serwisem, odpowiemy wyczerpująco na wszystkie z nich.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi usługami zaprezentowanymi na naszej stronie internetowej i zachęcamy do wybrania naszej oferty!

SERWIS KLIMATYZACJI SZCZECIN

Zamów wizytę w naszym warsztacie - zadzwoń i umów się już teraz!