OFERTA

Użytkując swój samochód szukałeś pewnie uczciwej firmy, która zajmie się jego kompleksowym serwisem. My je przeserwisujemy przed zimą, nabijemy i odgrzybimy klimatyzację na wiosnę, wypierzemy tapicerkę w lecie i zabezpieczymy podwozie na jesień. Serdecznie zapraszamy Szczecinian na kawę i zapoznanie na Obotrycką 14B

SOLIDNI

Ciężko pracujemy, nie oszukujemy, mamy czasem długie terminy... Mamy dużo klientów a nie wysokie ceny!


Serwis klimy od:35 minut

Próżnia do:20 minut

Napełnianie do:10 minut

Cena od: 150 PLN


PRACOWICI

Pracujemy 6 dni w tygodniu. Otwieramy wcześnie rano alby każdy zdążył przeserwisować swoje auto...


Wymiana klocków od: 20 minut

Cena od : 40 PLN

Pranie siedzeń : Indywid.

Cena od : 40 PLN


Serwis klimatyzacji

Specjalność naszego serwisu to klimatyzacja samochodowa.
Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę w Szczecinie w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nasz serwis klimatyzacji w Szczecinie oferuje pełną gamę usług dla właścicieli samochodów osobowych, dostawczych i nich pojazdów wyposażonych w układy klimatyzacji.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje: przeglądy klimatyzacji – sprawdzanie szczelności i skuteczności działania układów klimatyzacji, nabijanie klimatyzacji wysokiej jakości czynnikami chłodzącymi, wymianę komponentów, w tym filtrów kabinowych (przeciwpyłkowych), kompresorów (sprężarek), przewodów, czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji, a także innego rodzaju usługi.

Posiadamy nowoczesne zaplecze do prowadzenia serwisu i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami. Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszą ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Klimatyzacja samochodowa – Szczecin – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Ubytki gazu – czynnika chłodzącego w klimatyzacji należy regularnie uzupełniać, aby znów działała efektywnie i wydajnie. W naszym serwisie oferujemy profesjonalne nabijanie klimatyzacji w Szczecinie – bez przepłacania!

Nasz serwis klimatyzacji w Szczecinie oferuje usługi nabijania klimatyzacji wysokiej jakości gazami – czynnikami chłodzącymi. Po prawidłowym nabiciu klimatyzacja działa skutecznie zarówno latem, jak i zimą.

Nabijamy klimatyzację zgodnie z najnowszymi przepisami unijnymi – w przypadku zastosowania większej ilości czynnika chłodzącego niż 40 gramów dla układu z jednym parownikiem oraz 60 gramów dla układu z dwoma parownikami prowadzimy usługę naprawy klimatyzacji, aby zapewnić jej optymalną szczelność. Dzięki temu nie dochodzi do ponownego ucieczki gazu z układu – to oszczędność pieniędzy i środowiska naturalnego!

W razie dodatkowych pytań związanych z nabijaniem klimatyzacji w samochodach jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Mechanika pojazdowa

Problemy z samochodem?
W naszym serwisie w Szczecinie zapewniamy klientom fachowe usługi mechaniki pojazdowej

Świadczymy usługi w szerokim zakresie, dzięki czemu możemy pomóc Ci zawsze wtedy, gdy pojawiają się mniejsze lub większe usterki mechaniczne.

Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, przeprowadzając na początku pełną diagnostykę komputerową, a potem wykonując konieczne prace – w efekcie nasi klienci mogą podróżować komfortowo i bezpiecznie.

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie mechaniki pojazdowej – szybko i sprawnie

Niezależnie od tego, jakie usterki mają miejsce, nasz serwis mechaniki pojazdowej zawsze jest gotowy do pomocy!

Profesjonalna mechanika pojazdowa – bez przepłacania!

Nasz warsztat samochodowy oferujący usługi mechaniki pojazdowej to najlepszy wybór dla każdego kierowcy – zapewniamy obsługę profesjonalną, kompleksową, rzetelną i terminową niezależnie od występujących problemów.

Konserwacja podwozia

Odpowiednia konserwacja podwozia samochodowego to jedna ze specjalności naszego warsztatu – zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę w Szczecinie w bardzo atrakcyjnych cenach!

Odpowiednia konserwacja podwozia samochodowego to jedna ze specjalności naszego warsztatu – zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę w Szczecinie w bardzo atrakcyjnych cenach!

Dlaczego warto konserwować podwozie w samochodzie?

Nowe samochody posiadają fabrycznie zabezpieczone podwozia, ale już po kilku latach warstwa zabezpieczająca zaczyna się zacierać, a elementy podwozia są wówczas wystawione na działanie wielu niekorzystnych składników.

Po wykonaniu prac polegających na konserwacji podwozia na jego elementach tworzy się idealnie dopasowana, elastyczna, szczelna oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne warstwa, która zachowuje swoje właściwości przez kilka kolejnych lat.

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, pozostajemy zawsze do dyspozycji – zachęcamy do kontaktu.

Nasz warsztat samochodowy dysponuje nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na szybkie i skuteczne prowadzenie konserwacji podwozia samochodów.

Pranie tapicerki

Z czasem tapicerka w samochodzie ulega zabrudzeniu – osadzający się na niej kurz oraz inne zanieczyszczenia mogą sprawić, że przestaje wyglądać atrakcyjnie i dodatkowo może obniżać wartość pojazdu.

Nasz warsztat samochodowy w Szczecinie oferuje kompleksowe usługi w zakresie prania tapicerek oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów z samochodów w Szczecinie.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki któremu możemy szybko i skutecznie poradzić sobie z każdym problemem.

Wystarczy umówić się na wykonanie usługi, a my zajmiemy się resztą!

Do prania stosujemy specjalne odkurzacze piorące z końcówkami płuczącymi tapicerkę i zbierającymi wodę z zanieczyszczeniami. Po zakończeniu prania tapicerka jest suszona, aby samochód po odbiorze przez klienta był od razu gotowy do użycia.

Przeprowadzone przez nas prace nie tylko usuwają zanieczyszczenia z tapicerki, ale również nadają jej przyjemny zapach – usuwają nieprzyjemne wonie różnego pochodzenia. W efekcie tapicerka samochodowa jest jak nowa!

Nasz warsztat zajmuje się serwisem klimatyzacji, mechaniką pojazdową, konserwacją podwozia oraz praniem tapicerki

☎ 609 047 297 ☎ Adres: Obotrycka 14B, 71-684 Szczecin - Brama z MISIEM POLARNYM