Pranie tapicerki

Twój samochód ma zabrudzoną tapicerkę? Dla nas to żaden problem! Oferujemy kompleksowe usługi takie jak pranie tapicerek samochodowych w Szczecinie. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się z czystego i pachnącego wnętrza pojazdu!

Z czasem tapicerka w samochodzie ulega zabrudzeniu – osadzający się na niej kurz oraz inne zanieczyszczenia mogą sprawić, że przestaje wyglądać atrakcyjnie i dodatkowo może obniżać wartość pojazdu.


W takim przypadku najlepszym wyborem jest skorzystanie z usługi prania tapicerki – dzięki niej można pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń i odświeżyć wnętrze samochodu!

Nasz warsztat samochodowy w Szczecinie oferuje kompleksowe usługi w zakresie prania tapicerek oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów z samochodów w Szczecinie.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki któremu możemy szybko i skutecznie poradzić sobie z każdym problemem. Wystarczy umówić się na wykonanie usługi, a my zajmiemy się resztą!

Oferujemy usługi takie jak:
• pranie zabrudzonych siedzeń samochodowych – pranie po rozlanych napojach i po żywności, po dzieciach, psach, kotach, pranie siedzeń w taksówkach po wymiocinach klientów
• odświeżanie wnętrza samochodu – usuwanie nieprzyjemnych zapachów, na przykład zapachu dymu papierosowego
• pranie siedzisk/siedzeń/fotelików dziecięcych przed schowaniem lub sprzedażą
• pranie tapicerki przed wystawieniem auta na sprzedaż
• pranie tapicerki samochodowej po zakupie używanego pojazdu

Nasza firma wykorzystuje specjalistyczne urządzenia piorące, które mogą efektywnie poradzić sobie z każdą plamą.

Na początku tapicerka jest odkurzana. Następnie nanosi się na nią specjalny środek rozpuszczający brud, który wnika wewnątrz tekstyliów, odświeża je i ułatwia czyszczenie.

Do prania stosujemy specjalne odkurzacze piorące z końcówkami płuczącymi tapicerkę i zbierającymi wodę z zanieczyszczeniami. Po zakończeniu prania tapicerka jest suszona, aby samochód po odbiorze przez klienta był od razu gotowy do użycia.

Przeprowadzone przez nas prace nie tylko usuwają zanieczyszczenia z tapicerki, ale również nadają jej przyjemny zapach – usuwają nieprzyjemne wonie różnego pochodzenia. W efekcie tapicerka samochodowa jest jak nowa!

Posiadamy nowoczesne zaplecze, korzystamy ze specjalistycznych urządzeń oraz sprawdzonych detergentów, które mogą poradzić sobie z każdym zanieczyszczeniem. Dodatkowo, zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny, dlatego u nas nie przepłacisz za szybkie i dokładne wyczyszczenie tapicerki w swoim samochodzie.

Pranie tapicerki w Szczecinie – zapraszamy!

W naszym warsztacie zależy nam na tym, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług. Właśnie dlatego zapewniamy je na tak wysokim poziomie!

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, pozostajemy zawsze do dyspozycji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez stronę internetową – odpowiemy na wszystkie z nich tak szybko, jak to możliwe.

Pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie – skutecznie, szybko i tanio – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

PRANIE TAPICERKI SZCZECIN

Zamów wizytę w naszym warsztacie - zadzwoń i umów się już teraz!